Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adna

Është emri yt Adna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aiden, Ayden, Adan, Aadan, Aidan, Aden, Adamo, Adem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adena, Adima, Adonia, Adyan, Adina, Adonna, Adyna, Ayten
Vlerësimi:
4.5/5
yje 96 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 68 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 68 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 67 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 85 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 82 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1200 Adna's në Facebook. Pozicioni #29987
Kategoritë: - Emrat Hebreje - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga AdnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adna? Voto për emrin tënd