Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aden

Është emri yt Aden? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aodh
Djem me tinguj të ngjashëm:Aiden, Ayden, Adan, Aadan, Aidan, Adamo, Adem, Aadam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adena, Adna, Adima, Adonia, Adyan, Adina, Adonna, Adyna
Vlerësimi:
5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9830 Aden's në Facebook. Pozicioni #6003
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Top1000 amerikanë në 2001
Komente nga AdenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aden? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aden? Voto për emrin tënd