Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adina

Është emri yt Adina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Adine, עֲדִינָא
Djem me tinguj të ngjashëm:Aiden, Ayden, Adan, Aadan, Aidan, Aden, Adamo, Adem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adena, Adna, Adima, Adonia, Adyan, Adonna, Adyna, Ayten
Vlerësimi:
4.5/5
yje 98 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 74 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 72 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 73 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 89 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 90 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19445 Adina's në Facebook. Pozicioni #3462
Kategoritë: - Emrat Hebreje - Top 100 rumun emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga AdinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adina? Voto për emrin tënd