Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aidan

Është emri yt Aidan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aodh
Variante:Eithna, Etney
Djem me tinguj të ngjashëm:Aiden, Ayden, Adan, Aadan, Aden, Adamo, Adem, Aadam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adena, Adna, Adima, Adonia, Adyan, Adina, Adonna, Adyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 103 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 67 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 67 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 81 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 80 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 49685 Aidan's në Facebook. Pozicioni #1658
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat popullore irlandeze - Popullore slloven emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1994
Komente nga AidanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aidan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aidan? Voto për emrin tënd