Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adem

Është emri yt Adem? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Andreas
Djem me tinguj të ngjashëm:Aiden, Ayden, Adan, Aadan, Aidan, Aden, Adamo, Aadam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adena, Adna, Adima, Adonia, Adyan, Adina, Adonna, Adyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Altin
Emrat e motrave:Arjeta, Elda, Aron, Adisa, Ermira, Amra
Facebook:

+/- 8760 Adem's në Facebook. Pozicioni #6557
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat e shkurtër - Popullore turk emrat boy
Komente nga AdemPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adem? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adem? Voto për emrin tënd