Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elizabeta

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elizabeta.
Është emri yt Elizabeta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përkushtuar për Zotin
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elizabette
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elisabeta, Elisabetta, Elsa Avdiu, Elisabeth, Elizabetta, Elisabet, Elisavet, Elizabete
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elsa, Matilda
Facebook:

+/- 2440 Elizabeta's në Facebook. Pozicioni #17746
Kategoritë: - Emra sllav
Komente nga ElizabetaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elizabeta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elizabeta? Voto për emrin tënd