Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elizabete

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elizabete.
Është emri yt Elizabete? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përkushtuar për Zotin
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elizabette
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elisabeta, Elizabeta, Elisabetta, Elsa Avdiu, Elisabeth, Elizabetta, Elisabet, Elisavet
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 53 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 68 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 68 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 680 Elizabete's në Facebook. Pozicioni #45326
Kategoritë:Emrat Portugalisht - Top 100 letonisht emrat - Popullore letonisht emrat boy - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga ElizabetePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elizabete? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elizabete? Voto për emrin tënd