Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elisabeta

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elisabeta.
Është emri yt Elisabeta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përkushtuar për Zotin
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elizabette
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elizabeta, Elisabetta, Elsa Avdiu, Elisabeth, Elizabetta, Elisabet, Elisavet, Elizabete
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Lisa
Emrat e vëllezërve:Altin, Bekim, Erjon, Ervin
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1220 Elisabeta's në Facebook. Pozicioni #29598
Kategoritë:Emrat rumune - Emrat me 9 shkronja - Emrat me 5 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 5 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja - Më e lehtë për të shkruar emrat - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Elisabeta


Elisabeta ( 15 vjeç) 2018-09-08
Eshte shume i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elisabeta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elisabeta? Voto për emrin tënd