Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elisabet

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elisabet.
Është emri yt Elisabet? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përkushtuar për zot
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elisabeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Elizabette
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elisabeta, Elizabeta, Elisabetta, Elsa Avdiu, Elisabeth, Elizabetta, Elisavet, Elizabete
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4540 Elisabet's në Facebook. Pozicioni #10994
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 Catalonian emrat - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë
Komente nga ElisabetPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elisabet? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elisabet? Voto për emrin tënd