Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elisabetta

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elisabetta.
Është emri yt Elisabetta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elisabeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Elizabette
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elisabeta, Elizabeta, Elsa Avdiu, Elisabeth, Elizabetta, Elisabet, Elisavet, Elizabete
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4010 Elisabetta's në Facebook. Pozicioni #12156
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga ElisabettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elisabetta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elisabetta? Voto për emrin tënd