Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erjon

Është emri yt Erjon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ersen, Ersan, Ersin, Erkan, Ercan, Erjan, Erickson, Erkin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erjona, Erasma, Erresina, Ercin, Erigone, Erskina, Euryganeia, Erkina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Joni
Emrat e vëllezërve:Elvin, Endri
Emrat e motrave:Elisabeta, Erisa, Elda, Eltina, Jona, Xhoana, Erjona, Leonita
Facebook:

+/- 1960 Erjon's në Facebook. Pozicioni #20875
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore grek emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Erjon


Sidorela ( 37 vjeç) 2016-08-18
Me pelqen shume emri Erjoni ✨✨⭐️⭐️

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erjon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erjon? Voto për emrin tënd