Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Erasma

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Erasma.
Është emri yt Erasma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Lief
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ersen, Ersan, Erjon, Ersin, Erkan, Ercan, Erjan, Erickson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erjona, Erresina, Ercin, Erigone, Erskina, Euryganeia, Erkina, Erisana
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Erasma's në Facebook. Pozicioni #524295
Kategoritë:
Komente nga ErasmaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erasma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erasma? Voto për emrin tënd