Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erjona

Është emri yt Erjona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ersen, Ersan, Erjon, Ersin, Erkan, Ercan, Erjan, Erickson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erasma, Erresina, Ercin, Erigone, Erskina, Euryganeia, Erkina, Erisana
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Jona, Era, Eri, Feride
Emrat e vëllezërve:Amin, Beslind, Erjon, Fatjon, Jo
Emrat e motrave:Elda, Nesilda, Rinesa, Jo, Elvisa, Mirjeta, Beslinda, Ilirida
Facebook:

+/- 755 Erjona's në Facebook. Pozicioni #42039
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Erjona


Erjona ( 16 vjeç) 2020-02-16
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erjona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erjona? Voto për emrin tënd