Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valbona

Është emri yt Valbona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valbina
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Bona, Vale, Jo, Vali, Pranvera, Bubi, King, Boni, Bobo, Bonçe
Emrat e vëllezërve:Ernis, Ervis, Rijad, Jo, Alban, Uran, Albind, Jo Skam Binjak, Florian, Qemal
Emrat e motrave:Zamira, Ramize, Elmedina, Jo Skam Moter, Skam Moter, Sirmijete, Jo, Dhurata, Liridona, Luljeta, Valmira, Albiona, Albina, Gentrite
Facebook:

+/- 3090 Valbona's në Facebook. Pozicioni #14871
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Vështirë për të shpallë emrat - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë - Emrat Girl duke i dhënë fund në A - Vështirë për të shkruar emrat vajzë - Vështirë për të kujtuar emrat vajzë
Komente nga Valbona


Valbona ( 25 vjeç) 2016-10-19
Jo
Valbona ( 16 vjeç) 2017-09-30
Jo
Valbona ( 16 vjeç) 2017-09-30
Është shumë i bukur jashtëzakonisht
Valbona ( 34 vjeç) 2019-09-17
Jo
Valbona ( 16 vjeç) 2020-02-17
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valbona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valbona? Voto për emrin tënd