Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shkurte

Është emri yt Shkurte? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Siard, Sarid, Skerdi, Surat, Sered, Sjierd, Sieuwerd, Sjurd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shyrete, Sigrid, Sarda, Shruti, Sharday, Sharada, Shraddha, Shirete
Vlerësimi:
2.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 1.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 4 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Muhamet
Emrat e motrave:Sebehat, Bleona, Liridona, Mirjeta, Shukri, Emine, Ibadet
Facebook:

+/- 440 Shkurte's në Facebook. Pozicioni #61715
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Shkurte


Shkurte ( 29 vjeç) 2018-01-19
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shkurte? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shkurte? Voto për emrin tënd