Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sigrid

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sigrid.
Është emri yt Sigrid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fitore
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Siri
Djem me tinguj të ngjashëm:Siard, Sarid, Skerdi, Surat, Sered, Sjierd, Sieuwerd, Sjurd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shkurte, Shyrete, Sarda, Shruti, Sharday, Sharada, Shraddha, Shirete
Vlerësimi:
4.5/5
yje 142 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 87 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 86 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 85 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 131 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 131 vota
Pseudonime:Sigi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8955 Sigrid's në Facebook. Pozicioni #6442
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 etiopian emrat - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Sigrid


Sigrid ( 5 vjeç) 2019-09-01
Cfare do te thote Sigrid?

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sigrid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sigrid? Voto për emrin tënd