Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Siri

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Siri.
Është emri yt Siri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i ndershëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sigrid
Djem me tinguj të ngjashëm:Siar, Sawyer, Sar, Sior, Sacar, Shakar, Sachairi, Sayre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sara, Siara, Shira, Sare, Suri, Shakira, Sakura, Soraya
Vlerësimi:
4/5
yje 94 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 70 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 70 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 70 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 91 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 91 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10490 Siri's në Facebook. Pozicioni #5705
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 norvegjez emrat - Popullore fund emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore danez emrat vajzë - Emrat popullore në Pakistan - Popullore norvegjez emrat vajzë - Emrat popullore djalë në Pakistan
Komente nga SiriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Siri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Siri? Voto për emrin tënd