Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Siar

Është emri yt Siar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sawyer, Sar, Sior, Sacar, Shakar, Sachairi, Sayre, Shehyar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sara, Siara, Shira, Sare, Suri, Shakira, Sakura, Soraya
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Jo, Ari, Arush
Emrat e vëllezërve:Amarildo, Glene, Liam, Jo, 1
Emrat e motrave:Nejla, Jo
Facebook:

+/- 325 Siar's në Facebook. Pozicioni #76731
Kategoritë:emrat Unisex - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Siar


Siar ( 0 vjeç) 2019-03-24
M pelqen shum
Siar ( 0 vjeç) 2019-05-30
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Siar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Siar? Voto për emrin tënd