Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Noela

Është emri yt Noela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nol, Noel, Nael, Neal, Nilay, Neil, Noell, Nohle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nila, Noella, Nela, Neila, Noelia, Naile, Nola, Nelia
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Jo, Fatos, Oli, Kosi, Quqi, Rosi, Adil, Avdul, Buli, Deci, Tos, Noli, Ela
Emrat e vëllezërve:Ridi, Jo
Emrat e motrave:Noemi, Erisa, Jo, Era
Facebook:

+/- 2350 Noela's në Facebook. Pozicioni #18248
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja
Komente nga Noela


Noela ( 14 vjeç) 2020-05-14
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Noela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Noela? Voto për emrin tënd