Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Noelia

Është emri yt Noelia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nol, Noel, Nael, Neal, Nilay, Neil, Noell, Nohle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nila, Noella, Nela, Neila, Noela, Naile, Nola, Nelia
Vlerësimi:
4/5
yje 103 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 86 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 84 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 84 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 99 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 98 vota
Pseudonime:Noi, Elia, Ela
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Anxhela
Facebook:

+/- 9775 Noelia's në Facebook. Pozicioni #6035
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Popullore korean emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga NoeliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Noelia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Noelia? Voto për emrin tënd