Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Nol

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Nol.
Është emri yt Nol? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ai i cili sundon si një shqiponjë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Noel, Nael, Neal, Nilay, Neil, Noell, Nohle, Neill
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nila, Noella, Nela, Neila, Noela, Noelia, Naile, Nola
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Mrika
Facebook:

+/- 1125 Nol's në Facebook. Pozicioni #31393
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 3 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 3 shkronja
Komente nga Nol


Nol ( 30 vjeç) 2018-06-05
Emet fatastik, dhe shume terheqes per gjinin femrore

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nol? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nol? Voto për emrin tënd