Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leo

Është emri yt Leo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Lei, Leola, Leoma, Leon, Leona, Léonce, Leone, Leoni, Leonie, Leonieke, Leonita, Leontien, Leontina, Leontine, Leontinus, Leontius, Lion, Lionello
Djem me tinguj të ngjashëm:Lele, Lyle, Lewy, Lee, Loi, Lowell, Louie, Lou
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lea, Lule, Leila, Layla, Leah, Laila, Lei, Le
Vlerësimi:
4.5/5
yje 152 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 95 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 95 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 92 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 135 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 135 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Etleva, Xheneta, Rita, Mariana, Arta, Anjeza, Siena, Ester, Albiona, Kaltrina
Facebook:

+/- 253235 Leo's në Facebook. Pozicioni #418
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore Po emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore fund emrat boy - Popullore arab emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore holandez emrat boy
Komente nga LeoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leo? Voto për emrin tënd