Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Leon

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Leon.
Është emri yt Leon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:luan
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Leo
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie, Leone
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Leo, Jo, Loni, Leon
Emrat e vëllezërve:Liam, Adonis, Jo, Ska, Leonit, Brajan, Albin, Leotrim, Laurent, Leart, Enzo
Emrat e motrave:Lorena, Elsa, Elda, Linda, Laurinda, Laura, Anisa, Rinesa, Greta, Jo, Loretta, Po, Doruntina, Rita, Dorentina, Nazife, Leonora, Azra
Facebook:

+/- 172640 Leon's në Facebook. Pozicioni #587
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Popullore Po emrat boy - Popullore fund emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Popullore turk emrat boy - shpallë lehtë emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy
Komente nga Leon


Leon 2016-09-28
Emër aktori
Leon ( 18 vjeç) 2017-03-31
Shoku Loni
Leon ( 17 vjeç) 2017-08-04
po e kam emrin shume simpatik
Leon ( 4 vjeç) 2017-11-03
Se di kuptimin
Leon ( 14 vjeç) 2017-12-24
Emri im eshte shum I mir
Leon ( 8 vjeç) 2019-01-05
me plq shum
Leona ( 18 vjeç) 2019-03-29
Qka sibolon emri ime Leona

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leon? Voto për emrin tënd