Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Enzo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Enzo.
Është emri yt Enzo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shpatë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ene
Djem me tinguj të ngjashëm:Enis, Enes, Enzio, Ewing, Eumaeus, Ensio, Eunji, Ewansiha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enxhi, Enisa, Enija, Eing, Enza, Enco, Eneng, Eunika
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Enzo, Jo
Emrat e vëllezërve:Osvaldo, Leon
Emrat e motrave:Dina
Facebook:

+/- 21045 Enzo's në Facebook. Pozicioni #3265
Kategoritë:Emra italiane - Emrat romantike - Top 100 fa emrat - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Popullore fa emrat boy - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore arab emrat boy
Komente nga Enzo


Enzo ( 12 vjeç) 2017-06-24
Dua ta di prejardhjen e emrit enzo
Enzo 2019-03-29
Enzo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enzo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enzo? Voto për emrin tënd