Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Osvaldo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Osvaldo.
Është emri yt Osvaldo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:os weald
Djem me tinguj të ngjashëm:Osvald, Osbaldo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Osvald, Osbaldo
Vlerësimi:
4/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Enzo
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14135 Osvaldo's në Facebook. Pozicioni #4481
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1996
Komente nga Osvaldo


Osvaldo 2016-03-01
shume i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Osvaldo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Osvaldo? Voto për emrin tënd