Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Enija

Është emri yt Enija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enis, Enzo, Enes, Enzio, Ewing, Eumaeus, Ensio, Eunji
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enxhi, Enisa, Eing, Enza, Enco, Eneng, Eunika, Einys
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55 Enija's në Facebook. Pozicioni #284350
Kategoritë:Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga EnijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enija? Voto për emrin tënd