Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Enisa

Është emri yt Enisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enis, Enzo, Enes, Enzio, Ewing, Eumaeus, Ensio, Eunji
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enxhi, Eing, Enija, Enza, Enco, Eneng, Eunika, Einys
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nisa, Eno, Eni
Emrat e vëllezërve:Enis, Anxhelo, Ylli, Milot, Emiljano
Emrat e motrave:Qendresa, Elvisa, Arnela, Kela, Tahire, Eliza
Facebook:

+/- 1615 Enisa's në Facebook. Pozicioni #24098
Kategoritë: - Emrat me 5 shkronja - Popullore grek emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Enisa


Enisa ( 18 vjeç) 2017-01-06
Qfar kuptimi ka
Enisa ( 30 vjeç) 2017-11-16
E adhuroj.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enisa? Voto për emrin tënd