Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anxhelo

Është emri yt Anxhelo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ansel, Ansell, Angelo, Anshul, Ainsley, Anzel, Anshel, Ainslie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anxhela, Anjela, Anjel, Angelia, Anjoli, Anzhela, Anjali, Angela
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Anxhela, Enisa, Ina
Facebook:

+/- 265 Anxhelo's në Facebook. Pozicioni #89632
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja
Komente nga AnxheloPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anxhelo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anxhelo? Voto për emrin tënd