Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Anjela

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Anjela.
Është emri yt Anjela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qiellor
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ansel, Ansell, Angelo, Anshul, Ainsley, Anzel, Anshel, Ainslie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anxhela, Anjel, Angelia, Anjoli, Anzhela, Anjali, Angela, Anjhely
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Anja
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Klotilda, Albana, Majlinda
Facebook:

+/- 2375 Anjela's në Facebook. Pozicioni #18102
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Anjela


Anjela ( 22 vjeç) 2015-12-17
Eshte super emer

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anjela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anjela? Voto për emrin tënd