Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Albana

Është emri yt Albana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Albion, Albin, Alvin, Alban, Alven, Alvino, Albany, Alpin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Albiona, Albina, Alvina, Albena, Albinia, Alvinia, Aelfwine, Alpana
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Bana
Emrat e vëllezërve:Iziljzqsodu, Bjorn, Alban, Arian
Emrat e motrave:Anjela, Gentiana, Ltyvlljmm, Marigona, Suela, Amra, Ariana, Albesa
Facebook:

+/- 4240 Albana's në Facebook. Pozicioni #11618
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja
Komente nga AlbanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Albana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Albana? Voto për emrin tënd