Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Driana

Është emri yt Driana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dorian, Darian, Daron, Darin, Darien, Darwin, Daren, Duran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorina, Darina, Drina, Doriana, Dorin, Durene, Darianny, Dorena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Driana, Dorjana, Doriana
Emrat e vëllezërve:Jo, Arijan, Alban, Shkodran
Emrat e motrave:Jo, Albana, Eijona
Facebook:

+/- 250 Driana's në Facebook. Pozicioni #93284
Kategoritë:
Komente nga Driana


Driana ( 22 vjeç) 2020-06-30
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Driana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Driana? Voto për emrin tënd