Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Darin

Është emri yt Darin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Darius
Djem me tinguj të ngjashëm:Dorian, Darian, Daron, Darien, Darwin, Daren, Duran, Darren
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorina, Darina, Drina, Doriana, Dorin, Driana, Durene, Darianny
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Edisa
Facebook:

+/- 57720 Darin's në Facebook. Pozicioni #1480
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1994
Komente nga DarinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Darin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Darin? Voto për emrin tënd