Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Darius

Është emri yt Darius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dareios
Variante:Dara, Daria, Darian, Darien, Darin, Dario, Darion, Darja
Djem me tinguj të ngjashëm:Drago, Derek, Derick, Dirk, Drake, Durk, Dereck, Draco
Vajza me tinguj të ngjashëm:Doris, Dorsey, Darja, Darija, Dorris, Dorise, Dores, Driesje
Vlerësimi:
5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 46 vota
Pseudonime:Iusi, Dario
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65180 Darius's në Facebook. Pozicioni #1336
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat me 6 shkronja - Popullore rumun emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1998
Komente nga DariusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Darius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Darius? Voto për emrin tënd