Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dario

Është emri yt Dario? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Darius
Djem me tinguj të ngjashëm:Diar, Dar, Dirar, Drew, Dru, Doire, Drue, Drury
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diara, Dior, Diora, Dori, Daria, Dorea, Dara, Deidre
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Danilo, Aldis, Deon
Emrat e motrave:Flavia, Eleni
Facebook:

+/- 34585 Dario's në Facebook. Pozicioni #2167
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Emrat me 5 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore hebraik emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje
Komente nga Dario


Dario ( 9 vjeç) 2016-10-12
me pelqen ky emer
Dario 2016-12-26
Cfare kuptimi ka emri dario?
Dario ( 4 vjeç) 2019-04-11
Dario esht emer mbreti.mbret i Persise

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dario? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dario? Voto për emrin tënd