Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Diara

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Diara.
Është emri yt Diara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dhuratë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Diar, Dario, Dar, Dirar, Drew, Dru, Doire, Drue
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dior, Diora, Dori, Daria, Dorea, Dara, Deidre, Drea
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Jo, Neta
Emrat e vëllezërve:Hyzer, Petrit
Emrat e motrave:Flavia, Selma, Arjeta
Facebook:

+/- 645 Diara's në Facebook. Pozicioni #47083
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat me 5 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje
Komente nga Diara


Diara 2016-05-14
A eshte emer musluman
Diara ( 3 vjeç) 2016-09-18
Qfar kuptimi ka emri Diara
Diara ( 3 vjeç) 2016-09-18
Qfar kuptimi ka emri Diara
Diara ( 31 vjeç) 2016-12-30
Jo
Diara ( 2 vjeç) 2017-02-19
Jo
Rejan ( 29 vjeç) 2018-09-15
qefar kuptimi ka emri DIARA

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diara? Voto për emrin tënd