Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Petrit

Është emri yt Petrit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Patrido, Pedrawd, Petred, Pedro Tadeo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Petruta, Paduret
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Titi, Piti, Petro
Emrat e vëllezërve:Leotrim, Julian
Emrat e motrave:Gresa, Diara, Fjolla, Liridona, Arta, Diellza, Arbërie, Megi
Facebook:

+/- 2560 Petrit's në Facebook. Pozicioni #17095
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Petrit


Petrit ( 23 vjeç) 2020-05-08
Emri ma i miri.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Petrit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Petrit? Voto për emrin tënd