Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Liridona

Është emri yt Liridona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Liridon, Lertn, Loredan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Loredana, Lordon, Lourdena
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Dona, Liridona, Jo
Emrat e vëllezërve:Avdi, Gzim, Meto, Mentor, Liridon, Triumf, Petrit, Fidan, Halit
Emrat e motrave:Skom, Miranda, Bjeshka, Jetmira, Leonora, Arbnora, Urtina, Jo, Merita, Mirjeta, Valbona, Shkurte, Kreshnike, Ilirida, Luiza, Ines, Leona, Elisona, Donika, Edona
Facebook:

+/- 1490 Liridona's në Facebook. Pozicioni #25550
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja - Emrat Girl me vlerësim më të ulët - Vështirë për të kujtuar emrat vajzë
Komente nga Liridona


Liridona ( 31 vjeç) 2017-12-09
Askush nuk me therret liridona se emer i gjat me thon gjith me thirrin dona
Liridona ( 26 vjeç) 2018-02-01
Jo
Liridona ( 26 vjeç) 2018-02-01
Jo
Liridona ( 22 vjeç) 2019-05-28
nuk e dua emrin tim e dua vetum emrin zana ta kisha

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liridona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liridona? Voto për emrin tënd