Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Florjan

Është emri yt Florjan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Florijan, Florijn, Floris-Jan, Floris Jan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Florijne, Floorijne, Fleur Esmee
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Flamur, Arlind, Florenc
Emrat e vëllezërve:Aldi, Ergi, Nazmi, Diamanti, Arlind, Sebastjan
Emrat e motrave:Fjorela, Melisa, Antea, Simona, Elisa
Facebook:

+/- 355 Florjan's në Facebook. Pozicioni #72436
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja
Komente nga FlorjanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Florjan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Florjan? Voto për emrin tënd