Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Simona

Është emri yt Simona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Simone
Djem me tinguj të ngjashëm:Sinan, Sion, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia
Vlerësimi:
4/5
yje 473 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 353 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 352 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 348 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 464 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 459 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Florjan
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 37130 Simona's në Facebook. Pozicioni #2065
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Top 100 çek emrat - Top 100 rumun emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 lituanez emrat - Top 100 letonisht emrat - Top 100 bulgarian emrat - Popullore grek emrat vajzë
Komente nga SimonaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Simona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Simona? Voto për emrin tënd