Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Shawn

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Shawn.
Është emri yt Shawn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Sean
Variante:Shawna
Djem me tinguj të ngjashëm:Sion, Sinan, Sean, Shan, Sem, Sajan, Senen, Shaun
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia
Vlerësimi:
5/5
yje 91 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 63 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 62 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 76 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 77 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 706655 Shawn's në Facebook. Pozicioni #137
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore danez emrat boy - Popullore korean emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1959
Komente nga ShawnPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shawn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shawn? Voto për emrin tënd