Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sami

Është emri yt Sami? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Samuel
Variante:Samiya
Djem me tinguj të ngjashëm:Sion, Sinan, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 87 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 84 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 82 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Valdete, Erza
Facebook:

+/- 114050 Sami's në Facebook. Pozicioni #859
Kategoritë: - Emrat Arabisht - Emrat e shkurtër - Popullore fa emrat boy - Top 50 emrat finlandeze - Popullore fund emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore italian emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012
Komente nga SamiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sami? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sami? Voto për emrin tënd