Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sina

Është emri yt Sina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sien
Djem me tinguj të ngjashëm:Sion, Sinan, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Suna, Shon, Sonia, Sienna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 67 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 53 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 52 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 53 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 62 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23005 Sina's në Facebook. Pozicioni #3046
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat e Amerikës Latine - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga SinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sina? Voto për emrin tënd