Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sena

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sena.
Është emri yt Sena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:bekuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sinan, Sion, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia, Sienna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 84 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 62 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 75 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 74 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ajlina, Ailin
Facebook:

+/- 8660 Sena's në Facebook. Pozicioni #6602
Kategoritë:Emra daneze - Top 100 Po emrat - Top 100 turk emrat - Emrat me 4 shkronja - Popullore Po emrat boy - Popullore fund emrat boy - Popullore Po emrat vajzë - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga Sena


Senada 2018-02-06
Super

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sena? Voto për emrin tënd