Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ajlina

Është emri yt Ajlina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ashlin, Aslan, Accalon, Aichlin, Aesclin, Ashlen, Aslam, Aquilino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajlin, Acelin, Aislin, Aislinn, Acelynn, Aislynn, Aselma, Asselina
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Ajlin, Ajli
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Melisa, Sena
Facebook:

+/- 70 Ajlina's në Facebook. Pozicioni #240661
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga AjlinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ajlina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ajlina? Voto për emrin tënd