Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Iliriana

Është emri yt Iliriana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Illarion, Ilarion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Illarion, Ilarion
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Lana, Lila, Jo, Ili, Lili, Ily
Emrat e vëllezërve:Florian, Ilirian
Emrat e motrave:Gentina, Arta, Floriana
Facebook:

+/- 405 Iliriana's në Facebook. Pozicioni #65708
Kategoritë:Emrat me 5 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Iliriana


Iliriana ( 21 vjeç) 2017-09-05
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Iliriana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Iliriana? Voto për emrin tënd