Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Floriana

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Floriana.
Është emri yt Floriana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lule
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Florian, Florimon, Floran, Florino, Floorn, Floren, Floriano, Florinio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Florianna, Florina, Florinia, Floriane, Florine, Floriene, Florien, Floryne
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Joo, Flora, Florentina, Ana, Ilirijana, Tushr, Lola, Jooo, Loke
Emrat e vëllezërve:Sherif, Erlind, Esarta, Gramoz, Senad, Muhamet, Blerton, Florent, Jo S Kam
Emrat e motrave:Ilirjana, Edonita, Rinora, Erlinda, Iliriana, Qendresa
Facebook:

+/- 1070 Floriana's në Facebook. Pozicioni #32574
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja - Emrat me vlerësimin më të lartë
Komente nga Floriana


Floriana ( 24 vjeç) 2015-12-01
Mpelqen shum
Floriana ( 21 vjeç) 2017-03-13
Jooo
Florjana 2017-03-16
Emer shumm i bukur ♡♡♡☆☆☆

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Floriana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Floriana? Voto për emrin tënd