Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Floren

Është emri yt Floren? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Florian, Florimon, Floran, Florino, Floorn, Floriano, Florinio, Flurin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Floriana, Florianna, Florina, Florinia, Floriane, Florine, Floriene, Florien
Vlerësimi:
3.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1315 Floren's në Facebook. Pozicioni #28019
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga FlorenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Floren? Voto për emrin tënd


Është emri yt Floren? Voto për emrin tënd