Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Floriane

Është emri yt Floriane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Florian
Djem me tinguj të ngjashëm:Florian, Florimon, Floran, Florino, Floorn, Floren, Floriano, Florinio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Floriana, Florianna, Florina, Florinia, Florine, Floriene, Florien, Floryne
Vlerësimi:
4/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1040 Floriane's në Facebook. Pozicioni #33215
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore francez emrat vajzë
Komente nga FlorianePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Floriane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Floriane? Voto për emrin tënd