Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Florino

Është emri yt Florino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:florian
Djem me tinguj të ngjashëm:Florian, Florimon, Floran, Floorn, Floren, Floriano, Florinio, Flurin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Floriana, Florianna, Florina, Florinia, Floriane, Florine, Floriene, Florien
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Florino's në Facebook. Pozicioni #522142
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga FlorinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Florino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Florino? Voto për emrin tënd