Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Florien

Është emri yt Florien? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Flora
Djem me tinguj të ngjashëm:Florian, Florimon, Floran, Florino, Floorn, Floren, Floriano, Florinio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Floriana, Florianna, Florina, Florinia, Floriane, Florine, Floriene, Floryne
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 175 Florien's në Facebook. Pozicioni #121226
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga FlorienPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Florien? Voto për emrin tënd


Është emri yt Florien? Voto për emrin tënd